Jokić odličan pod obručima, slavlje Denvera (Video)

Ekipa Denvera je bila uspješna protiv Vašingtona na svom parketu i rezultatom 117:104 stigla je do 13. pobjede u tekućoj NBA sezoni.

Nikola Jokić nije imao šutersko veče, pošto je od 11 pokušaja ubacio četiri, a za tri poena je pogodio jednom od šest. Na parketu je proveo nepunih 25 minuta, a učinak mu je bio osam poena, čak 20 skokova i pet asistencije.

Opet je Džoker imao poteze koji su podizali publiku na noge i zbunjivali rivala, a jedan opd njih je izgledao ovako:

Dalas je samo u prvoj četvrtini uspio da parira LA Klipersima koji su na kraju stigli do gostujućeg trijumfa od 114:99, štop im je takođe 13. pobjeda u sezoni.

U poraženom timu nešto više od osam minuta odigrao je Boban Marjanović koji je ubacio četiri poena uz šut iz igre 4-1. Luka Dončić je susret završio sa 22 poena, osam skokova i šest asistencija.

Izvor: sport.blic.rs