Teo pokazao magiju, fale samo poeni (Video)

Košarkaši Los Anđeles Klipersa lako su savladali Toronto rezultatom 98:84 i tako se Reptorsima revanširali za prvi poraz u predsezoni.

Klipersi su odigrali fantastično prvo poluvreme u kojem su ubacili 62 poena i već tada rešili pitanje pobednika jer su imali 13 poena viška.

Tokom tog dela igre srpski reprezentativac Miloš Teodosić impresionirao je neverovatnim asistencijama i, kako bi ova utakmica bila savršena, falilo je više poena – završio je sa 3 poena (1-3 iz igre, 0-1 za tri, 1-2 penali), uz 2 skoka i 5 uspešnih dodavanja.

Kako je razigravao saigrače pogledajte OVDE.

U nastavku susreta ekipa Doka Riversa je dodatno pojačala ritam, nakon tri četvrtine imali skoro 30 razlike, pa ni malo opuštanje u poslednjoj deonici nije bilo od prevelikog značaja za konačan rezultat.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Blejk Grifin sa 17 poena, Diandre Džordan je dodao 15 poena i 8 skokova, Vili Rid je postigao 12, jedan više od Danila Galinarija.

S druge strane, kod Reptorsa su samo trojica igrača imala dvocifren učinak – Demar Derozan je predvodio Toronto sa 15 poena, Fred Vanvlit je dodao dva manje, a Jonas Valančunas se zaustavio na 11.

U ostalim utakmicama predsezone pobede su ostvarili Bruklin Netsi, Finiks Sansi, Hjuston Rokitsi i Čikago Bulsi.

Foto naslovna-Video: press serbia/YouTube