Šampion Engleske na rubu zone ispadanja

Ekipa Lestera vezala je i peti uzastopni poraz u Premijer ligi, protiv Svonsija (2:0) i sada je na 17. poziciji sa 21 bodom.

Gol nisu dali 600 minuta

Fudbaleri Svonsija pobedili su danas na svom terenu ekipu Lestera sa 2:0 u utakmici 25. kola Premijer lige.

Svonsi je upisao sedmu pobedu od početka šampiona i nalazi se na 15. mestu na tabeli sa 24 boda.

Ekipa Klaudija Ranijerija vezala je i peti uzastopni poraz u Premijer ligi i sada je na 17. poziciji sa 21 bodom, odnosno ima samo bod manje od zone ispadanja.

Svonsi je pobedu obezbedio u finišu prvog poluvremena kada su Alfi Moson i Martin Olson pogodili mrežu šampiona Premijer lige.

Federiko Fernandes je glavom poslao loptu u sredinu šesnaesterca, a Moson je šutirao iz prve i doneo prednost Svonsiju u 36. minutu.

U drugom minutu sudijske nadoknade Gilfi Sigurson je asistirao, a Olson je izašao sam ispred golmana Lestera i pogodio za 2:0.

Ekipa Lestera nije postigla gol u Premijer ligi već 600 minuta.